O firmie

Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą usługi w zakresie szeroko pojętej efektywności energetycznej oraz wszystkimi związanymi z tymi zagadnieniami procesami. Naszym wyjątkowym atutem, odróżniającym nas od konkurencji jest fakt, że zajmujemy się kompleksowo każdym etapem tych procesów.  Do gamy usług, które świadczymy należą Audyty Energetyczne, Świadectwa Energetyczne, Charakterystyki Energetyczne, usługi projektowe, consulting, promocja budownictwaenergooszczędnego i odnawialnych źródeł energii, kompleksowa termomodernizacja i modernizacja budynków oraz nadzór inwestorski. We wszystkich swoich działaniach kładziemy nacisk na energooszczędność i sprawne pozyskiwanie energii, w tym ze źródeł odnawialnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która skierowana jest przed wszystkim do klientów wymagających, ceniących sobie profesjonalizm, kompleksowość usług i solidną jakość wykonania. Jesteśmy członkami Zrzeszenia Audytorów Energetycznych, co potwierdza jakość wykonywanych przez nas usług i wiarygodność. Posiadamy państwowe, niezbędne uprawnienia wydane przez Ministerstwo Infrastruktury oraz aktualne, obowiązkowe ubezpieczenie OC dla firm sporządzających Świadectwa Charakterystyki Energetycznej i Audyty Energetyczne na kwotę 25.000 Euro – Polisa seria: 35405911.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski, a szczególnie na obszarze Śląska i Małopolski z oddziałem w Bielsku Białej i Krakowie.

Najwięcej usług, które wykonaliśmy w wybranych miastach to: świadectwa energetyczne Bielsko Biała, świadectwa energetyczne Pszczyna, świadectwa energetyczne Żywiec, świadectwa energetyczne Czechowice Dziedzice, świadectwa energetyczne Cieszyn, świadectwa energetyczne Bieruń, świadectwa energetyczne Tychy, świadectwa energetyczne Ustroń, świadectwa energetyczne Wisła, świadectwa energetyczne Szczyrk, świadectwa energetyczne Bieruń, audyty energetyczne Bielsko Biała, audyty energetyczne Pszczyna, audyty energetyczne Żywiec, audyty energetyczne Czechowice Dziedzice, audyty energetyczne Cieszyn, audyty energetyczne Bieruń, audyty energetyczne Tychy, audyty energetyczne Ustroń, audyty energetyczne Wisła, audyty energetyczne Szczyrk, audyty energetyczne Bieruń.